NIE SAMYMI SZKOLENIAMI DELEGATURA ŻYJE…..

W myśl tego hasła w sobotę, 17 czerwca, zamieniliśmy „kaganek oświaty” na żar pod rusztem i zorganizowaliśmy nieco luźniejsze, bardziej sprzyjające integracji, spotkanie przy grillu w karczmie Smil’y w Krakowie. W spotkaniu uczestniczyli nasi Kursanci z kilku poprzednich edycji kursów licencyjnych, Zarząd oraz Współpracownicy Delegatury.

Spotkanie przebiegało w sympatycznej atmosferze sprzyjającej rozmowom, poznaniu się i zabawie. Były tematyczne „nieruchomościowe” kalambury, no i oczywiście pyszne kiełbaski i karkówka z grilla, o których doskonały sposób wysmażenia wg życzeń zamawiających zadbał „ochotniczo” Bartek z X-edycji na zarządcę i pośrednika w obrocie nieruchomościami zyskując tym samym tytuł Super Grill Mastera KIGN.

Niezmiernie ucieszył nas fakt udziału w spotkaniu osób z różnych zakątków Polski – szczególne uznanie dla naszych Managerek Najmu, które przyjechały do nas z Warszawy i Włocławka. Cieszymy się, że uczestnikom naszych kursów po uzyskaniu licencji w dalszym ciągu „chce się” uczestniczyć w życiu Delegatury, także tym mniej formalnym, ale na pewno również sprzyjającym nawiązywaniu kontaktów i wymianie doświadczeń.

Już niedługo zaprosimy Państwa na kolejne spotkanie z Delegaturą „w terenie”.

*wszystkie osoby występujące na zdjęciach wyraziły zgodę na publikację ich wizerunku na stronie www.kignkrakow.pl

fot. Delegatura Kraków