Kolejna edycja Małopolskiej Konferencji „Być Kobietą, być Kobietą.. na rynku nieruchomości” już za nami. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania był STRES – czym dla nas jest, jak wpływa na nasze zdrowie, stan ducha i ciała i przede wszystkim, jak sobie z nim radzić za pomocą ćwiczeń, suplementów, zmiany sposobu myślenia.

Podczas warsztatów z aromaterapii poczułyśmy miętę (chociaż nie tylko), a Specjalistka od technik oddechowych wprowadziła nas w tajniki wewnętrznego wyciszenia i „uwolnienia głowy”.

Nasza Konferencja to także, a właściwie przede wszystkim, spotkania Kobiet z Kobietami – prezentacje niebanalnych osobowości, Kobiet silnych, aktywnych, które radząc sobie ze stresem obecnym także w ich życiu, doskonale potrafią funkcjonować w biznesie, często łącząc pracę zawodową ze społeczną oraz życiem rodzinnym.

W przerwach między prezentacjami i warsztatami był czas na integrację, babskie pogaduchy i branżowe ploteczki.

Tegoroczna edycja pokazała, że spotkania tego typu cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród Uczestniczek, odbiegając nieco od sztywnych ram typowych spotkań „branżowych”. Liczymy, że przyszłoroczna edycja będzie równie udana i spotkamy się w jeszcze większym gronie.

Serdecznie zapraszamy!

*wszystkie osoby występujące na zdjęciach wyraziły zgodę na publikację ich wizerunku na stronie www.kignkrakow.pl

fot. Delegatura Kraków