23 marca odbyły się egzaminy 12. już edycji kursu na licencję Pośrednika i Zarządcy Nieruchomości oraz 4. na licencję Managera Najmu według naszego autorskiego programu.

W trakcie ponad dwóch miesięcy spotkań uczestnicy mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu szeroko rozumianego rynku nieruchomości,  zarówno teoretyczną, jak i praktyczną podczas zajęć w terenie.

Egzaminy oraz uroczyste wręczenie Licencji i tym razem odbyły się w prestiżowej lokalizacji –  w auli Biblioteki Jagiellońskiej – czyli miejscu o bogatych tradycjach, doskonale wpasowującym się nowoczesnymi rozwiązaniami we współczesność.

Było troszkę stresu i emocji wśród uczestników przed sprawdzianem zdobytej wiedzy, ale już teraz możemy stwierdzić, że jesteśmy niesamowicie usatysfakcjonowani i dumni, że rynek nieruchomości wzbogacił się o kolejnych profesjonalistów.

Z relacją z zakończenia kursu oraz opiniami Uczestników na temat programu, zajęć i naszej kadry szkoleniowej mogą się Państwo zapoznać na profilu Facebook naszej Delegatury. Mamy nadzieję, że zachęci to kolejne osoby do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej.

Serdecznie gratulujemy nowym licencjonowanym Specjalistom oraz zapraszamy na kolejną, jesienną edycję kursów już we wrześniu.

*wszystkie osoby występujące na zdjęciach wyraziły zgodę na publikację ich wizerunku na stronie www.kignkrakow.pl

fot. Delegatura Kraków