Kolejna edycja kursu na Zarządcę Nieruchomości i Pośrednika w obrocie nieruchomościami za nami. 13 maja nastąpił finał 10. już edycji naszego sztandarowego kursu organizowanego przez Krakowską Delegaturę KIGN.

Jak przystało na jubileusz, również oprawa wydarzenia była wyjątkowa. Jako, że Delegatura mierzy wysoko, daleko i ambitnie przeprowadzając egzaminy w prestiżowych lokalizacjach takich jak zamki, pałace, banki i nowoczesne centra konferencyjne, i tym razem nie mogło być inaczej – wybór padł na miejsce niezwyczajne – zamek w Nowym Wiśniczu.

Nasi Kursanci weryfikowali zdobytą wiedzę podczas egzaminów w historycznej sali myśliwskiej. Były emocje, zapewne trochę stresu, ale i duma po otrzymaniu licencji. Po uroczystym zakończeniu kursu i wręczeniu licencji świeżo upieczeni Zarządcy i Pośrednicy już z „lekką głową” zwiedzali okazałą nieruchomość wraz z przewodnikiem.

Patrząc na „cyfrę” kolejnej edycji oraz liczbę uczestników obydwu kierunków kursów śmiało możemy stwierdzić, że zainteresowanie ofertą szkoleniową związaną z rynkiem nieruchomości nie słabnie i od lat cieszy się niezmiennym zainteresowaniem zarówno wśród osób stawiających pierwsze kroki w zawodzie, jak i tych aktywnie już działających, a chcących uzupełnić i usystematyzować swoją wiedzę oraz zdobyć potwierdzenie swoich zawodowych umiejętności i wpis do Krajowego Rejestru KIGN.

Serdecznie wszystkim gratulujemy dziękując za aktywnie spędzone trzy miesiące. Dziękujemy za zaangażowanie i życzymy powodzenia w realizacji zawodowych planów i wyzwań.

*wszystkie osoby występujące na zdjęciach wyraziły zgodę na publikację ich wizerunku na stronie www.kignkrakow.pl

fot. Katarzyna Szymańska Polek