Zakończenie II kursu Managera Najmu z licencją KIGN.

Ubiegły weekend upłynął nam pracowicie, ale też bardzo przyjemnie, bowiem w sobotę odbyło się zakończenie naszego kursu Managera Najmu z licencją KIGN.

Zaczęliśmy od wysokiego C. Kulminacyjny wykład o zarządzaniu nieruchomościami zabytkowymi miał autor książki i naukowych artykułów poruszających te zagadnienia – Pan Marian Uherek. Oczywiście prelekcje na taki temat ( jak i późniejszy egzamin ) przeprowadziliśmy w najbardziej znanym z możliwych zabytkowym miejscu – historycznych salach Zamku Królewskiego na Wawelu. Po wyczerpującym dla naszych kursantów teście przyszedł czas na crème de la crème całego kursu przyznanie licencji Krajowej Izby Gospodarni Nieruchomościami na Managera Najmu.

Uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sprawnego zarządzania najmem oraz powodzenia w realizacji zawodowych planów.

Zespół KIGN Delegatura Kraków

ps. niejako zdyscyplinowani miejscem, niczym przebywający na Wawelu Jan Długosz, z kronikarskiego obowiązku dodamy, że w tej edycji ( co nie zawsze było normą ) egzamin licencyjny zdali wszyscy uczestnicy !

*wszystkie osoby występujące na zdjęciach wyraziły zgodę na publikację ich wizerunku na stronie www.kignkrakow.pl

fot. Katarzyna Szymańska Polek