16 marca 2018 roku, w Krakowie, w hotelu FERO zakończyła się  konferencja „Energooszczędność – cel budownictwa jednorodzinnego”, której Patronem była Nasz Delegatura Kraków KIGN.  Dziękujemy uczestnikom za tak liczne przybycie, aktywne uczestnictwo i stworzenie niesamowitej atmosfery.  Mamy nadzieję, że informacje przekazane podczas tego spotkania przyczynią się do rozwoju świadomego, energooszczędnego budownictwa w naszym kraju.

Wśród prelegentów dzielących się swoją wiedzą i informacjami na temat dobrych produktów i efektywnych rozwiązań wystąpili: 

Gość honorowy, Pan Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa

firmy z branży budowlanej: AustrothermMegathermGrupa Saint-Gobain Weber Polska, Kosbud Bracia KosińscyVELUXPfleidererRed SnakeDaikin Airconditioning PolandViessmann.

Natomiast fundatorami nagród dla uczestników byli: INTERsoft, Mennica Wrocławska wchodząca w skład grupy Goldenmark oraz Filharmonia Futura.  

Dziękujemy również patronom medialnym: Świat OZE oraz Akademia Skutecznego Biznesu, za istotny wkład w promocję naszego wydarzenia a szczególne, ciepłe słowa kierujemy pod adresem współorganizatorów: Firmie Portalia, właścicielowi serwisów: pomyslnadompomyslnamieszkanie oraz pomyslnaogrod, oraz firmom Stalowe domy i Bautam Projekt za zaangażowanie, działania pełne poświęcenia i profesjonalne podejście. 

Mamy nadzieję,że to wydarzenie na długo zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom i pozostaje nam tylko powiedzieć: Jeszcze raz DZIĘKUJEMY i DO  ZOBACZENIA!